حجه الاسلام والمسلمین امینی امام جمعه شهرستان بردسکن در خطبه های نماز جمعه گفت: انقلابی بودن وجهادی کار کردن دو خصلت بسیجی است که به عنوان یک تفکر و فرهنگ بسیج است.

  موضوع: اخبار, فرهنگی و هنری تاریخ ارسال: 1395/09/06 - 16:53

  حجه الاسلام والمسلمین امینی امام جمعه شهرستان بردسکن در خطبه های نماز جمعه گفت: انقلابی بودن وجهادی کار کردن دو خصلت بسیجی است که به عنوان یک تفکر و فرهنگ بسیج است.

   


  حجه الاسلام والمسلمین امینی امام جمعه شهرستان بردسکن در خطبه های نماز جمعه گفت: انقلابی بودن وجهادی کار کردن دو خصلت بسیجی است که به عنوان یک تفکر و فرهنگ بسیج است.

   

  وی افزود: فرهنگ بسیجی الهام بخش تعالی بعثت نبوی ،غدیر علوی و عاشورای حسینی است و این فرهنگ از این منبع نشات میگیرد .

  وی افزود : آنان که میخواهند در فرهنگ بسیجی نفوذ پیدا کنند کور خوانده اند، زیرا بسیج به فرموده رهبر معظم انقلاب جناحی نیست بلکه فراتر از این خط و خطوط میباشد.

  وی به سیاست های نفوذی در بسیج اشاره کرد و گفت: بسیج ما راست قامت و استوار در برابر هر گونه کجی و فتنه ایستاده و خواهد ایستاد و از همه وجودش برای خدمت به خلق خدا کوتاهی نخواهد کرد.

  خطیب جمعه بردسکن: تهمت و افترا و تند روی به بسیج را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: کسانی که میخواهند موازی بسیج رقیب سازی کنند ،دشمن بسیج و کشور هستند و باید بدانید بسیج شجره طیبه ای است که امام راحل عنوان نمودند و این کج اندیشان به خود آیند و پنبه را از گوش های خود در بیاورند.

  نماینده ولی فقیه در بردسکن با بیان اینکه بسیج بی رقیب و بسیج بی بدیل است افزود: در عرض بسیج هیچ موضوعی جا ندارد و بسیج ما با بصیرت راه خود را که همان راه امام (ره)، شهدا و مقام معظم رهبری است ادامه خواهد داد.

  وی گفت: راهگشای کشور ما تنها با فرهنگ و تفکر بسیجی احیا میگردد و دشمنان هم از همین اقتدار بسیج ترس و واهمه دارند.

  امام جمعه بردسکن با عرض تسلیت رحلت رسول گرامی اسلام (ص) و دو سبط اکبرش امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) فرا رسیدن 7 آذر آغاز هفته وقف را گرامی داشت و گفت: تحقق شیوه اقتصاد مقاومتی با تکیه بر بسیج و حرکت این شجره طیبه جان میگیرد.

  وی با گرامیداشت 10 آذر روز مجلس و شهادت آیت الله سید حسن مدرّس افزود: نمایندگان مجلس به فرموده رهبر انقلاب باید سالم و با وضع قوانین، نظارت قوی، حضور مفید در مجلس و دارای ارتباط و تعامل بوده و هیچ کوتاهی در هریک از این موارد را نداشته باشند.

  هفته بسیج بر تمامی بسیجیان عزیر گرامی باد

    هفته بسیج، یادمان استقامت در دفاع از اصول و مبانی اسلام ناب محمدی (ص) و پاسداری از خون شهیدانی است که جان خویش را در مکتب بسیج و مجاهدت، خالصانه فدا نمودند. بسیج ، حدیث عاشقانه پیمان ابدی با بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی...

  امام جمعه بردسکن در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان

  حجت الاسلام و المسلمین علی اصغر امینی،امام جمعه شهرستان بردسکن، امروز صبح، ۵ آذر،سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، در جمع با شکوه بسیجیان در مسجد جامع شهرستان گفت: بسیج لشکر مخلص خدا، یادگار حضرت امام خمینی (ره) و بسیجیان از یاران رهبر...

  خطیب جمعه بردسکن: بسیج در تمامی عرصه های نظام تاثیر گذار است

  امام جمعه بردسکن با گرامی داشت هفته بسیج گفت: بسیج نیرویی مقتدر و در همه عرصه های نظام تاثیرگذار می باشد. حجت الاسلام علی اصغر امینی ، امام جمعه بردسکن ، امروز 29 آبان ، در خطبه های نماز جمعه این شهرستان که با حضور قشرهای مختلف...

  در چهارمین روز از هفته بسیج همایش پیشکسوتان و رزمندگان

  حضور امام جمعه در شهر انابد در جمع بسیجیان گردان الی بیت المقدس و پیشکسوتان و رزمندگان در محل هیئت رزمندگان همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء برگزار شد در ادامه همایش حجه الاسلام امینی امام جمعه بردسکن در سخنانی مبسوطی به نقش و...

  خطبه های 93/08/30

    امام جمعه موقت بردسکن:  حضور بسیج در صحنه تمامی معادلات دشمنان علیه ایران را برهم زده است امام جمعه موقت بردسکن در خطبه های نماز جمعه این شهرستان ضمن گرامی داشت هفته بسیج  گفت: اگر امروز امریکا جرائت حمله...

  ارسال دیدگاه
  ارسال دیدگاه شما در مورد مطلب

  کد امنیتی :
  شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
  بارگزاری مجدد کدنظر شما در مورد سیستم جدید سایت نماز جمعه چیست ؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
نظری ندارم...


تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه بردسکن می باشد