خطبه های صوتی نماز جمعه بیست چهارم دی ماه یک هزارو سیصدو نود پنج

  موضوع: اخبار, خطبه های صوتی تاریخ ارسال: 1395/10/25 - 18:36
   
  خطبه های نماز جمعه بیست و چهارم دی ماه یک هزارو سیصدو نودو پنج
  خطبه اول

   


  خطبه دوم

   


   

  خطبه های صوتی نماز جمعه بیست چهارم دی ماه یک هزارو سیصدو نود پنج

   

  خطبه های صوتی نماز جمعه بیست چهارم دی ماه یک هزارو سیصدو نود پنج

   

  خطبه های صوتی نماز جمعه بیست چهارم دی ماه یک هزارو سیصدو نود پنج

   

  خطبه های صوتی نماز جمعه بیست چهارم دی ماه یک هزارو سیصدو نود پنج

   

  خطبه های صوتی نماز جمعه بیست چهارم دی ماه یک هزارو سیصدو نود پنج

   


  خلاصه خطبه ها
  حجت الاسلام والمسلمین امینی، امام جمعه شهرستان بردسکن در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن توصیه به تقوای الهی از حضور با شکوه مردم و مسئولان در تشییع جنازه آیت الله هاشمی رفسنجانی تشکر و قدردانی کرد.

   

  وی گفت: حقیقتا مردم با بصیر ایران با حضور بی نظیر خود در مراسم تشییع جنازه این عالم ربانی سنگ تمام گذاشتند و عشق و ارادت خود را به خدمتگزاران نظام و ولایت به اثبات رساندند.

   

  امام جمعه بردسکن با اشاره به به برخی از مؤلفه های مرحوم هاشمی بیان داشت: رابطه دوستی و اخوت هاشمی رفسنجانی با مقام معظم رهبری از یک سابقه ۵۹ ساله برخوردار بود که سرچشمه آن از بین الحرمین شروع شد و هیچ گاه این ارتباط و دوستی تا آخرین لحاظه عمر او با معظم له کم نشد.

   

  وی ابراز کرد: الحق و الانصاف مرحوم هاشمی در دوران انقلاب خدمات شایسته ای را از خود به یادگار گذاشت و مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی با حضور خودشان در مراسم تشییع جنازه آیت اله هاشمی این پیام را دادند که هر کسی در نظام دلسوزانه و صادقانه خدمت کند مردم قدرشناس او هستند.

   

  حجت الاسلام  والمسلمین امینی گفت: مدیرانی که همراه رهبری باشند و عهد خود را با رهبری نشکنند مردم قدرشناس آنها هستند، همانطور که در مراسم تشییع جنازه مرحوم آیت الله هاشمی این مهم را به اثبات رساندند.

   

  وی بیان کرد: تشییع جنازه ای که برای آیت الله هاشمی برگزار شد پس از رحلت امام (ره) بی نظیر بود و در واقع  همه مردم چه مدیران و چه رسانه ملی برای این مهم سنگ تمام گذاشتند.

   

  امام جمعه بردسکن با اشاره به برخی اختلافات در مدیران رده بالای کشور گفت: مدیران باید در حرف ها و سخنان خود سنجیده عمل کنند و از حرف های اختلاف انگیز پرهیز کنند؛ محور اصلی نظام ولایت فقیه است و همه باید حول محور ولایت حرکت کنیم.

   

  وی با اشاره به دیدار مردم قم با مقام معظم رهبری به مناسبت ۱۹ دی ماه، سالروز قیام مردم قم در سال ۵۶، ایمان و معرفت، حفظ و عزت ملی، قدرت علمی و توجه به اقتصاد مقاوم را از عناصر چهارگانه اقتدار کشور برشمرد و  بر تقویت آن تاکید کرد.

   

  حجت الاسلام والمسلمین امینی ابراز کرد: اگر امروز در برابر مشکلات تحمل می کنند و از مسئولان خود حمایت می کنند و حضور در صحنه دارند به خاطر  اعتقادت دینی و ولایی است که می طلبد حوزه های علمیه و روحانیت در تقویت این مهم بیشتر تلاش کنند.

   

  وی با اشاره به مولفه اقتصاد مقاوم گفت: این عنصر و فرمایش مقام معظم رهبری زمانی تحقق می یابد که مدیران آن را از حالت شعار و حرف به عمل تبدیل کنند.

   

  امام جمعه بردسکن با اشاره به برگزاری انتخابات سال آینده ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا افزود: مسولان نباید از هم اکنون عرصه خدمت رسانی به مردم را رها کنند و  به مهره چینی جریان و جناح خود در انتخابات آینده  بپردازند.

   

  حضور امام جمعه در مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) در مسجد جامع

                    حجه الاسلام والمسلمین امینی امام جمعه شهرستان بردسکن با حضور در مسجد جامع در مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی شرکت نمود امام جمعه ضمن تسلیت رحلت آیت الله...

  برگزاری جلسه هماهنگی مراسم ارتحال مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره)

  بردسکن/جلسه هماهنگی برنامه ریزی مراسم ارتحال عالم مجاهد،یار امام (ره) و رفیق دیرین رهبری (دامت برکاته) و خطیب سالهای متمادی نماز جمعه تهران حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) با حضورحجه الاسلام والمسلمین امینی امام جمعه شهرستان به...

  خطبه صوتی و عکس های نماز جمعه سوم دی ماه یک هزارو سیصدو نودو پنج

  خطبه صوتی و عکس های نماز جمعه سوم دی ماه یک هزارو سیصدو نودو پنج خطبه اول [attachment=116]     خطبه دوم [attachment=117]     خلاصه خطبه های نماز جمعه   حجت الاسلام والمسلمین امینی، امام جمعه...

  خطیب جمعه بردسکن: ملت ایران در روز جهانی قدس همایش ایمان را به نمایش گذاشتن ...

  ملت ایران با حضور گسترده درراهپیمایی روز جهانی قدس دل مقام معظم رهبری را شاد و همایش ایمان خود را به نمایش گذاشتند حجت الاسلام علی اصغر امینی امام جمعه بردسکن ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم  بردسکن در راهپیمایی روز جهانی...

  خطبه صوتی تاریخ : 95/1/6

        .lite.mp3] امام جمعه بردسکن: مدیران توصیه های راهبردی مقام معظم رهبری را  در همه حوزه ها  عملیاتی کنند امام جمعه بردسکن با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل  به...

  ارسال دیدگاه
  ارسال دیدگاه شما در مورد مطلب

  کد امنیتی :
  شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
  بارگزاری مجدد کدنظر شما در مورد سیستم جدید سایت نماز جمعه چیست ؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
نظری ندارم...


تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه بردسکن می باشد