امام جمعه بردسکن: جشن میلاد امام زمان (عج)

  موضوع: اخبار تاریخ ارسال: 1396/02/23 - 14:52
  امام جمعه بردسکن: مردم فریب تبلیغات و شعارهای ظاهری کاندیداها را نخورند
  امام جمعه بردسکن با توجه به  آغاز تبلیغات کاندیداها از مردم خواست در انتخاب فرد و یا افراد اصلح گول و فریب تبلیغات و شعارهای ظاهری کاندیداها را نخورند.
  حجت الاسلام علی اصغر امینی در جمع شرکت کنندگان جشن میلاد امام زمان (عج) در مهدیه بردسکن ، با بیان اینکه یکی از وظایف  منتظران در دوره غیبت اهتمام به مسایل اجتماعی است گفت:  یکی از مصادیق آن  بحث انتخابات است که علاوه بر حضور در پای صندوق های اخذ رای انتخاب  اصلح است.
  وی عنوان کرد: مردم با انتخاب فرد اصلح 4 سال زمام اموراجرایی کشور را به فردی لایق بسپارند و نباید با تبلیغات گسترده و سر و صدای کاندیداها در تشخیص اصلح اشتباه کنند.
  امام جمعه بردسکن بر تحقیق و مشورت و مطالعه برنامه ها و عملکرد کاندیداها در گذشته  برای  انتخاب فرد اصلح را مورد تاکید قرارداد و گفت: رهنمود ها ، ملاک و معیار هایی مقام معظم رهبری در انتخاب اصلح  می تواند ما را کمک کند و نباید دراین دوره از انتخابات  شتاب زده عمل کرد.
  حجت الاسلام امینی افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات توطئه های دشمنان را خنثی  و قلب رهبری و  امام زمان را خشنود  می کند.
   
  امام جمعه بردسکن با اشاره به اینکه  یاران و منتظران واقعی امام زمان باید از آمادگی های لازم برخوردار باشند گفت: آمادگی فکری و  فرهنگی ، اجتماعی، تکنولوژی و ارتباطی، و آمادگی فردی  از مهمترین مولفه هایی است که باید منتظران  و یاران امام زمان  در هر عصر و زمانی  از آن برخوردار باشند.
  حجت الاسلام امینی شب نیمه شعبان را بعداز  شب قدر مهم ترین شب سال برای احیا داری و عبادت و افضل شب ها  دانست.
  و گفت: این شب افضل شب ها است.وی به اهمیت دوران غیبت کبری اشاره کرد و افزود: آنچه       می تواند در این دوران انسان را به ثبات قدم برساند، دست یابی به فضیلت انتظار است.
  وی ادامه داد: انسانی می تواند به فضیلت انتظار دست یابد که آمادگی برای دوران ظهور را داشته باشد و این جایگاه با ترک گناه، ایجاد لیاقت برای دیدار با امام، آمادگی برای حضور در جامعه عدل مهدوی و... فراهم می شود.
  وی افزود: ولایت‌مداری و اطاعت‌پذیری از ولایت‌ فقیه  یکی دیگر از  ویژگی‌ منتظران واقعی امام زمان (عج) است و با توجه به اینکه در عصر غیبت، دسترسی به پیشوای معصوم امکان‌پذیر نیست، تشکیل حکومت، امری ضروری و اطاعت از ولی امر مسلمان بر عهده همگان است.
  وی با بیان اینکه ملت ایران همواره و در تمامی دوران ها حمایت خود را به ولایت فقیه نشان داده است گفت: ملت ایران در 29 اردیبهشت ماه یکبار دیگر با حضور حداکثری در پای صندوق های اخذ رای  و انتخاب اصلح به منویات مقام معظم رهبری لبیک و  ولایت مداری خود را به اثبات خواهند رساند.

  امام جمعه بردسکن: جشن میلاد امام زمان (عج)

   

  امام جمعه بردسکن: جشن میلاد امام زمان (عج)

   

  امام جمعه بردسکن: جشن میلاد امام زمان (عج)

   

  امام جمعه بردسکن: جشن میلاد امام زمان (عج)

   

  امام جمعه بردسکن: جشن میلاد امام زمان (عج)

   

  امام جمعه بردسکن: جشن میلاد امام زمان (عج)

   

  امام جمعه بردسکن: جشن میلاد امام زمان (عج)

   

  امام جمعه بردسکن: نگاه تشریفاتی به منویات مقام معظم رهبری یکی از آسیب های م ...

  امام جمعه بردسکن: نگاه تشریفاتی به منویات مقام معظم رهبری یکی از آسیب های مدیریتی درکشور است بردسکن- امام جمعه بردسکن نگاه تشریفاتی به فرامین مقام معظم رهبری را یکی از آسیب های مدیریتی درکشور عنوان کرد. حجت الاسلام علی اصغر...

  حضور باشکوه مردم در تشییع پیکر شهدای گمنام حمایت از ولایت فقیه وادامه راه ش ...

  حجت الاسلام والمسلمین امینی امام جمعه شهرستان بردسکن درحاشیه مراسم تشییع پیکر مطهردو تن از شهدای گمنام دوران 8 سال دفاع مقدس شهر انابد گفت: حضور چشمگیر مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای گمنام نشان گر حمایت خودشان از ولایت فقیه...

  خطیب جمعه بردسکن: حضور حداکثری مردم در هفتم اسفندماه دشمنان را در اهداف شوم ...

  خطیب جمعه بردسکن: حضور حداکثری مردم در هفتم اسفندماه دشمنان را در اهداف شوم خود ناکام خواهند کرد امام جمعه بردسکن گفت: ملت ایران در هفتم اسفندماه با حضور در پای صندوق های اخذ رای اقتدار نظام اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت. حجت...

  امام جمعه بردسکن: دشمنان درصدد این هستند که حضور مردم را در یوم الله 22 بهم ...

  چهره های سرشناس و مطرح عضو ستاد نماز جمعه حق تبلیغ به نفع کاندیداهای خاصی را ندارند امام جمعه بردسکن در جمع اعضای ستاد نماز جمعه این شهرستان ضمن گرامی داشت ایام الله دهه مبارک فجر و فرارسیدن آغازسی و هشتمین بهار شکوهمند انقلاب...

  بردسکن : امام جمعه بردسکن جامعه منتظر نباید گرفتار بد اخلاقی ها باشد

  امام جمعه بردسکن در جشن میلاد امام زمان (ع)  که با حضور قشرهای مختلف مردم در محل  مهدیه   در دست احداث  این شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک ولادت با سعادت  یگانه منجی عالم بشریت امام عصر(عج)  و...

  ارسال دیدگاه
  ارسال دیدگاه شما در مورد مطلب

  کد امنیتی :
  شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
  بارگزاری مجدد کدنظر شما در مورد سیستم جدید سایت نماز جمعه چیست ؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
نظری ندارم...


تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه بردسکن می باشد