گرانی و بیکاری در جامعه بیداد کرده است دولت و مجلس برای رفع مشکلات مردم همت کنند

  موضوع: اخبار تاریخ ارسال: 1391/04/11 - 16:16


  امام جمعه بردسکن  افزود: متاسفانه مشکل گرانی

  و بیکاری هر دو در جامعه بیداد کرده است که می طلبد دولت به این مهم توجه ویژه ای داشته باشند و نمایندگان مجلس نیز پیگیر این مهم باشند.حجت الاسلام امینی گفت: درست است مسوولان به فکر حل این مشکلات هستند اما باید  تدابیر لازم را هرچه سریعتر اتخاذ کنند تا بیش از  به مردم فشار وارد نشود. وی همچنین از نمایندگان مجلس خواست به طور واقعی از آزادی ها و حقوق قانونی ملت در برابر صاحبان قدرت و ثروت دفاع کنند  و بین دولت و مجلس یک وحدت و تعامل بسیار خوبی برخوردار باشد  و دعواها و بگو و مگوهای بی حاصل را کنار بگذارند و برای رفع مسایل و مشکلات مردم همت کنند. امام جمعه بردسکن از نمایندگان خواست حالا که گفتمان اصولگرایی در مجلس حاکم می باشد،  می طلبد نمایندگان مجلس اعتقادات و التزام عملی به ولایت فقیه داشته باشند نه اینکه فقط در حد گفتار باشد بلکه  در عمل نیز آن را ثابت کنند.حجت الاسلام امینی از دستاندرکاران  امر اعزام عزاداران امام راحل به تهران قدردانی کرد و گفت: حضور گسترده  ملت ایران در مراسم سالگرد ارتحال امام و  سخنان بسیار راهگشاه و سازنده مقام معظم رهبری همانند خاری بر چشم دشمنان بود و باید همه ساله بر شکوه و عظمت این مراسم  افزوده شود.

  ا

  مام جمعه بردسکن به هفته محیط زیست اشاره کرد و افزود: با توجه به وسعت مناطق حفاظت شده در شهرستان می بایست حداقل  40 نفر محیط بان دراین عرصه ها حضور داشته باشند اما این مهم دربردسکن بدین گونه است که هر نفر محیط بان، کار 10 نفر را انجام می دهد.حجت الاسلام امینی از دستاندرکاران برگزاری مراسم معنوی اعتکاف نیز قدردانی کرد و گفت: امسال تعداد شرکت کنندگان در مراسم اعتکاف در شهرستان نسبت به سال قبل از یک رشد 25درصدی برخوردار می باشد که امیداست این مراسم نیز در دهه آخر ماه رمضان  انجام شود.امام جمعه بردسکن با اشاره به شروع به کار مجلس نهم گفت: مردم با انتخاب نمایندگان اصولگرا از مجلس نهم توقع دارند به سوگندی که در مراسم آغاز به کار مجلس یاد کرده‎اند، پایبند باشند.حجت الاسلام علی اصغر امینی امروز 19 خرداد در خطبه های نماز جمعه شهرستان  از نمایندگان مجلس خواست  به دو معضل گرانی و بیکاری در جامعه توجه ویژه ای داشته باشند و برای  حل آن تلاش همه جانبه ای داشته باشند.خطیب جمعه بردسکن  افزود:  متاسفانه عده ای فقط با دادن آمار اعلام می کنند که ما چه تعداد در کشور اشتغال زایی ایجاد کرده‎ ایم در صورتی که اشتغالی قابل قبول است که منجر به اشتغال پایدار شود.


  امام جمعه بردسکن  افزود: متاسفانه مشکل گرانی و بیکاری هر دو در جامعه بیداد کرده است که می طلبد دولت به این مهم توجه ویژه ای داشته باشند و نمایندگان مجلس نیز پیگیر این مهم باشند.

   حجت الاسلام امینی گفت: درست است مسوولان به فکر حل این مشکلات هستند اما باید  تدابیر لازم را هرچه سریعتر اتخاذ کنند تا بیش از  به مردم فشار وارد نشود. 

   وی همچنین از نمایندگان مجلس خواست به طور واقعی از آزادی ها و حقوق قانونی ملت در برابر صاحبان قدرت و ثروت دفاع کنند  و بین دولت و مجلس یک وحدت و تعامل بسیار خوبی برخوردار باشد  و دعواها و بگو و مگوهای بی حاصل را کنار بگذارند و برای رفع مسایل و مشکلات مردم همت کنند. 

  امام جمعه بردسکن از نمایندگان خواست حالا که گفتمان اصولگرایی در مجلس حاکم می باشد،  می طلبد نمایندگان مجلس اعتقادات و التزام عملی به ولایت فقیه داشته باشند نه اینکه فقط در حد گفتار باشد بلکه  در عمل نیز آن را ثابت کنند.

  حجت الاسلام امینی از دستاندرکاران  امر اعزام عزاداران امام راحل به تهران قدردانی کرد و گفت: حضور گسترده  ملت ایران در مراسم سالگرد ارتحال امام و  سخنان بسیار راهگشاه و سازنده مقام معظم رهبری همانند خاری بر چشم دشمنان بود و باید همه ساله بر شکوه و عظمت این مراسم  افزوده شود.

  امام جمعه بردسکن به هفته محیط زیست اشاره کرد و افزود: با توجه به وسعت مناطق حفاظت شده در شهرستان می بایست حداقل  40 نفر محیط بان دراین عرصه ها حضور داشته باشند اما این مهم دربردسکن بدین گونه است که هر نفر محیط بان، کار 10 نفر را انجام می دهد.

  حجت الاسلام امینی از دستاندرکاران برگزاری مراسم معنوی اعتکاف نیز قدردانی کرد و گفت: امسال تعداد شرکت کنندگان در مراسم اعتکاف در شهرستان نسبت به سال قبل از یک رشد 25درصدی برخوردار می باشد که امیداست این مراسم نیز در دهه آخر ماه رمضان  انجام شود.

  امام جمعه بردسکن: توسعه همراه با عدالت باشد خدمت کردن به قشر آسیب پذیر جامع ...

  امام جمعه بردسکن گفت: خدمت کردن به قشر آسیب پذیر جامعه خود یک نوع عبادت محسوب می شود که  مصداق این مهم در تامین اجتماعی  جاری و ساری است.حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر امینی امروز29 تیر در جمع پرسنل تامین...

  امام جمعه بردسکن: صلابت و قدرت شوراي نگهبان باعث تعالي انقلاب شده است

    امام جمعه بردسکن ضمن تبريک 26 تيرماه سالروز تاسيس نهادمقدس شوراي نگهبان به فرمان امام راحل در سال 1359 به جايگاه و اهميت شوراي نگهبان در ارکان نظام اشاره کرد و گفت: تاکنون صلابت و قدرت شوراي نگهبان باعث رشد و تعالي...

  حجه الاسلام امینی :روحانيان در ماه رمضان به تفسير دعاهايي مورد نياز جوانان ...

  حجت الاسلام علي اصغر اميني روز گذشته 26 تير در مراسم غبارروبي و عطرافشاني مسجد جامع شهر بردسکن گفت: با توجه به اينکه بحث تهاجم فرهنگي دشمنان متاسفانه به روستاها رسوخ پيدا کرده است، مبلغان مي توانند در ماه مبارک رمضان با ...

  ستاد اعتکاف شهرستان بردسکن تشکیل جلسه داد.

  حجه الاسلام زرقانی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بردسکن در جمع روحانیون وهیات امنای مسجد جامع عنوان نمود مراسم معنوی اعتکاف در بردسکن وشانزده روستای این شهرستان برگزار می گردد وی افزود در سال گذشته تعداد 450 نفر در مراسم...

  انتقاد امام جمعه از برخی مدیران اجرایی

  امام جمعه بردسکن در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با انتقاد از برخی مدیران اجرایی مبنی بر اینکه بجای اجرایی کردن و اطلاع رسانی اقدامات و دستاورد های انجام گرفته فقط به سخنرانی اکتفا می کنند گفت : یک مدیر...

  ارسال دیدگاه
  ارسال دیدگاه شما در مورد مطلب

  کد امنیتی :
  شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
  بارگزاری مجدد کدنظر شما در مورد سیستم جدید سایت نماز جمعه چیست ؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
نظری ندارم...


تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه بردسکن می باشد