خطبه مکتوب نماز جمعه :94/05/02

  موضوع: اخبار, خطبه های نماز جمعه تاریخ ارسال: 1394/05/04 - 12:47


  امام جمعه بردسکن: توافقات  به معنی  پایان یافتن دشمنی ها و فتنه ها علیه ایران نیست
  امام جمعه بردسکن بر هوشیاری مسئولان و مردم در رابطه با توافقات هسته ای تاکید کرد  و گفت: با توافقات صورت گرفته نباید دشمنی ها و فتنه های استکبار جهانی علیه ایران اسلامی را پایان تلقی کنیم.
  حجت الاسلام علی اصغر امینی در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع و مصلای این شهر  افزود:  هرکجا که دشمنان بدانند  مردم صحنه را خالی کرده اند و خیال مردم از آن راحت شده است  جشن پیروزی   را برای خود برگزار خواهند کرد و برماست که هوشیار تر از قبل در صحنه باشیم و گول ترفند ها و فتنه های آنها را نخوریم.  خطیب جمعه بردسکن  گفت:  دشمن منافق صفت  و هیچ گاه به تعهدات پایبند نیست  و نسبت به توافقات عهد شکن است.
  حجت الاسلام امینی  تصریح کرد:  حمایت های رهبری  و درصحنه بودن  مردم و قدرت  نیروهای مسلح باعث شد دشمنان به توافقات تن دهند و ما نباید این توافقات را به معنای پایان یافتن دشمنی ها و فتنه های آنها علیه ایران  تلقی کنیم.
  حجت الاسلام امینی در بخش دیگری از خطبه ها به وقایع اتفاق افتاده در 5 مردادماه سال58،اشاره کرد و گفت: یکی از وقایع مهم این روز  اقامه   اولین نماز جمعه در کشور به فرمان امام راحل توسط مرحوم آیت الله طالقانی بود که امروز به عنوان بزرگترین پایگاه  فرهنگی در کشور  تبدیل شده است.
    امام جمعه بردسکن  گفت: امروز در بیش از 800 نقطه  از کشور نماز جمعه اقامه می شود و در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن  عظیم ترین پایگاه فرهنگی در کشور است. 
  خطیب جمعه بردسکن افزود:  پایگاه نماز جمعه قدرت عظیم مردم  را در مقابل استکبار جهانی به نمایش می گذارد  و در بین نهادهای فرهنگی بیشترین تاثیرگذاری  را در رابطه با فرهنگ و دین مردم  دارد.
  حجت الاسلام امینی نمازجمعه  را محور وحدت و اقتدار و عزت  نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران عنوان کرد و گفت:  رویکرد نمازجمعه  با هیچ یک از نهادهای فرهنگی قابل مقایسه نیست  و در واقع نمازجمعه حلقه اتصال  نمازگزاران  با  ولایت است.
  خطیب جمعه بردسکن  با بیان روایتی از  رسول مکرم اسلام (ص) و ائمه معصومین به اهمیت و جایگاه نماز جمعه اشاره کرد و گفت: به همین مناسبت برنامه هایی  توسط ستاد نماز جمعه شهرستان  برنامه  ریزی شده است.  وی عملیات رمضان ، عملیات غرور آفرین مرصاد و  مرگ شاه خائن  را از دیگر حوادث مهم و تاریخی در این روز عنوان کرد  و گفت:  در واقع 5 مردادماه  یک روز مهم تاریخی و با معنویتی است که باید گرامی داشته شود.
   وی درخطبه اول ضمن قبولی طاعات و عبادات مردم در ماه مبارک رمضان ، بر حفظ اعمال از دستبرد شیطان  در دیگر ماههای سال تاکید کرد و گفت: نتیجه و دستاورد  روزه داری ما تقوا است که می طلبد این مهم  را با  ذکر  و یاد و نام  خدا و دوری از گناه و معصیت  و وسوسه های شیطانی حفظ کنیم. 
   

  بردسکن:جلسه ستاد نمازجمعه شهرستان بردسکن با محوریت برنامه ریزی و هماهنگی ...

  امام جمعه بردسکن: مسئولان همدلی و همزبانی خود را با  برنامه های  ستاد نمازجمعه  بیشتر کنند بردسکن:جلسه ستاد نمازجمعه  شهرستان بردسکن با محوریت برنامه ریزی  و هماهنگی هرچه بهتر برنامه های...

  بردسکن : خطبه مکتوب نماز جمعه تاریخ :12/04/94

  خطبه های نمازجمعه شهرستان بردسکن با حضور قشرهای مختلف مردم در محل مسجد جامع و مصلی این شهر به امامت حجت الاسلام امینی امام جمعه این شهرستان  ایراد شد.وی به هدایای سفر آخرت اشاره کردو گفت : اولین هدیه میزان رسول گرامی اسلام...

  بردسکن : متن خطبه های نماز جمعه تاریخ 29/03/94

  امام جمعه بردسکن درخطبه اول به فضیلت  و آثار و برکات ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: ثمره و میوه روزه گرفتن  تقوا است که   می طلبد این مهم را همیشه در سرلوحه کارهای خود قرار دهیم. وی در ادامه  به راههای...

  بردسکن : نهم دی ماه روز بصیرت وبیعت با رهبری

  نهم دی ماه روز بصیرت وبیعت با رهبری حضور حجه الاسلام امینی امام جمعه بردسکن در اجتماع مردم در روز 9دی ماه مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی در اجتماع عظیم حماسه 9 دی شهرستان بردسکن: روز 9 دی ...

  خطبه های 93/08/30

    امام جمعه موقت بردسکن:  حضور بسیج در صحنه تمامی معادلات دشمنان علیه ایران را برهم زده است امام جمعه موقت بردسکن در خطبه های نماز جمعه این شهرستان ضمن گرامی داشت هفته بسیج  گفت: اگر امروز امریکا جرائت حمله...

  ارسال دیدگاه
  ارسال دیدگاه شما در مورد مطلب

  کد امنیتی :
  شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
  بارگزاری مجدد کدنظر شما در مورد سیستم جدید سایت نماز جمعه چیست ؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
نظری ندارم...


تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه بردسکن می باشد