امام جمعه بردسکن در آخرین جمعه از سال 92 در خطبه های نماز جمعه این شهرستان

  موضوع: خطبه های نماز جمعه تاریخ ارسال: 1392/12/28 - 04:24

   


  امام جمعه بردسکن در آخرین جمعه از سال 92 در خطبه های نماز جمعه این شهرستان

    ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره  فاطمه زهرا(س)
  به سفر  خانم اشتون به عنوان نماینده  کشورهای اروپایی به ایران اشاره کرد و گفت:
    مسئولان وزارت خارجه باید به فرامین  و توصیه های مقام معظم رهبری توجه کنند
  و فریب حرف های بی پایه و اساس غربی ها را  در  مسایل هسته ای  نخورند.

  حجت الاسلام علی اصغر امینی  افزود: بارها مقام معظم رهبری فرموده اند که  امریکایی ها غیر اعتماد، غیر منطق و دورغ گو هستند و جای تاسف است که مسئولان وزارت خارجه در این قضایا  ضعیف عمل کرد.
   امام جمعه بردسکن خطاب به مسئولان وزارت خارجه گفت:  اگر نتوانید حرف مردم را به  اروپایی ها  بزنید ملت علاوه براینکه شما را سرجای خود خواهند نشاند روی دشمنان را نیز  کم خواهند کرد.
  حجت الاسلام امینی  گفت: ملت ایران با همان ندای قهرمانانه اول انقلاب و با تبعیت از رهبر خود با فریادهای کوبنده و رسا نفرت و انزجار خود را از امریکایی ها و ایادی او اعلام خواهند کرد.
  وی به دیدار اشتون با  نرگس محمدی که یکی از  فتنه گران سال 88 بود اشاره کرد و گفت:  مسئولان باید   مسایل را رصد می کردند  و با قاطعیت با این مهم برخورد می کردند نه اینکه دل مردم را خون کردند.
   امام جمعه بردسکن از مسئولان وزارت خارجه خواست به هشدارها و توصیه های مقام معظم رهبری توجه کنند و از این قضایا به سادگی  عبور نکنند.
   حجت الاسلام امینی به قطع 70 درخت پسته 20 ساله  در یکی از روستاهای بردسکن اشاره کرد و گفت: متاسفانه به خاطر یکسری  اختلافات و کینه جویی ها  تعدادی از افراد اقدام به قطع درختان پسته کردند و از این طریق می خواستند  انتقام جویی کنند.
  وی از  نیروی انتظامی و دستگاه قضا خواست با این گونه افراد هنجار شکن با قاطعیت برخورد کند و آنها را به اشد مجازات برسانند چرا که مقام معظم رهبری توصیه به کاشت درخت توسط هر ایرانی کرده اند و این افراد بیایند به جان درختان 20 ساله بیافتند.
  امام جمعه بردسکن به بحران کم آبی و بی آبی در استان خراسان رضوی به ویژه دراین شهرستان  اشاره کرد و از مردم خواست در مصرف آب صرفه جویی لازم را داشته باشند.
  وی اظهارداشت: در حال حاضر  بیش از 20 روستای شهرستان با بحران بی آبی مواجه هستند و آب مورد نیاز آنها با تانکر حمل می شود.  
  وی همچنین صرفه جویی  در مصرف  برق و گاز را نیز مورد تاکید قرار داد و گفت: متاسفانه عده  قلیلی ه

  ستند که آب بهاء خود را پرداخت نمی کنند که دراین بین لیست برخی ادرات دولتی نیز به چشم می خورد که می طلبد  دست گاههای متولی با این دسته از افراد نیز  برخورد کنند  چرا که این مهم مطالبه عمومی مردم است.
  وی به مردم هشدار داد اگر در مصرف آب صرفه جویی لازم را نداشته باشند در  تابستان ممکن است شاهد جیره بندی آب در منطقه باشیم.
  وی در بخش دیگری از خطبه ها به سالروز درگذشت مرحوم حاج احمد خمینی اشاره کرد و دررابطه با شخصیت این عالم وارسته و نقش  وی در انقلاب مطالبی را بیان کرد.
   وی در خطبه اول ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) برهرچه به ت ر برگز ار شدن مراسم عزاداری این حضرت تاکید کرد و از مردم خواست حرمت ها را حفظ کنند و از برگزاری مراسم های جشن دراین ایام پرهیز ک نند.
   وی به آسیب های ماهواره در جامعه اشاره کرد و از خانواده ها خواست خودشان را از  آسیب های ماهواره حفظ کنند.
  وی مقابله با این پدیده را  نیاز به یک عزم جدی و همگانی دانست.

  خطبه های نماز جمعه بردسکن 93/6/28

  حجت الاسلام اميني در خطبه اول به آلودگي هاي 4 گانه  در حوزه  عقايد و 10 گانه  درحوزه  اخلاق اشاره كرد و گفت:  اگر محبت اهل بيت همراه انسان نباشد درحوزه عقايد انسان  زود به وادي كفر كشيده مي شود. وي...

  امام جمعه بردسکن: توسعه همراه با عدالت باشد خدمت کردن به قشر آسیب پذیر جامع ...

  امام جمعه بردسکن گفت: خدمت کردن به قشر آسیب پذیر جامعه خود یک نوع عبادت محسوب می شود که  مصداق این مهم در تامین اجتماعی  جاری و ساری است.حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر امینی امروز29 تیر در جمع پرسنل تامین...

  گرانی و بیکاری در جامعه بیداد کرده است دولت و مجلس برای رفع مشکلات مردم همت ...

  امام جمعه بردسکن  افزود: متاسفانه مشکل گرانی و بیکاری هر دو در جامعه بیداد کرده است که می طلبد دولت به این مهم توجه ویژه ای داشته باشند و نمایندگان مجلس نیز پیگیر این مهم باشند.حجت الاسلام امینی گفت: درست است مسوولان به...

  پرسنل سپاه پاسداران ناحیه بردسکن در آغاز هفته عقیدتی وسیاسی با امام جمعه ای ...

  هفته عقیدتی  سیاسی در سپاه گفت :همانطور که   سپاه در زمان جنگ در خط مقدم حضور داشتند امروز نیز در جنگ فرهنگی دشمنان پیش قراولان دفاع فرهنگی هستند حجه الاسلام علی اصغر امینی ضمن تبریک این هفته وتقارن آن با هفته...

  انتقاد امام جمعه از برخی مدیران اجرایی

  امام جمعه بردسکن در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با انتقاد از برخی مدیران اجرایی مبنی بر اینکه بجای اجرایی کردن و اطلاع رسانی اقدامات و دستاورد های انجام گرفته فقط به سخنرانی اکتفا می کنند گفت : یک مدیر...

  ارسال دیدگاه
  ارسال دیدگاه شما در مورد مطلب

  کد امنیتی :
  شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
  بارگزاری مجدد کدنظر شما در مورد سیستم جدید سایت نماز جمعه چیست ؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
نظری ندارم...


تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه بردسکن می باشد